Technologické nádrže z plastů

Kontaktujte nás

Ing. Jaromír Vraštil, vedoucí obchodního úseku
Tel.: 602 174 120
E-mail: vrastil@avthk.cz

Plastové nádrže a jejich použití

TUV-ISOPlastové nádrže dle této nabídky jsou určeny pro použití v prostředí s vysokým korozním zatížením. Slouží pro kapalná media jako beztlakové nádoby pro skladovací nebo různé další procesní účely (směšovací, míchací, dávkovací, sedimentační, neutralizační reaktory, zásobníky, galvanizační procesy atp.).

Konstrukční a materiálové provedení plastových nádrží řeší výrobce vždy individuálně, pro konkrétní aplikaci, dle způsobu použití, pracovních podmínek a specifických potřeb zákazníka.

Konstrukční varianty plastových nádrží

Nádrže mohou být dodány společně se záchytnou plastovou jímkou.

Vybavení nádrží z plastů

Základní vybavení nádrží z plastu zahrnuje technologická hrdla, průlezy, revizní otvory, průhledítka a stavoznaky.

Příslušenstvím nádrží mohou být míchadla, čeřiče, topné (chladící) výměníky, čerpadla, navazující armatury a další součásti.

Elektrickým příslušenstvím mohou být teplotní a hladinová čidla, hladinoměry a další elektrické součásti, případně kompletní elektrovýbava včetně elektrických řídících systémů.

Dodatečným příslušenstvím mohou být žebříky, schody, obslužné plošiny a další součásti pro bezpečný přístup k průlezům a ostatním ovládacím prvkům zařízení.

Materiál pro výrobu nádrží

Pro výrobu nádrží používáme ověřené plastové polotovary a konstrukční prvky z různých modifikací materiálů: polypropylén (PP), polyetylén (PE), polvinylchlorid (PVC) a polyvinylidenfluorid (PVDF).

Hlavním kritériem pro volbu materiálu jsou vždy pracovní podmínky konkrétního zařízení.

Dodávka technologických nádrží

Technologické nádrže z plastů mohou být dodány jako kusová dodávka zboží, jako dodávka zboží včetně montáže, případně jako součást dodávky technologického celku.

Při řešení každého obchodního případu je postupováno vždy individuálně dle potřeb a požadavků zákazníka.

Dodací a další obchodní podmínky se řídí uzavřenou obchodní smlouvou (resp. objednávkou) a platnými právními předpisy ČR.

Na všechna dodaná zařízení nabízí firma AVT, s.r.o. také pozáruční servis.

Vyžádejte si laskavě bližší technické a obchodní informace.

Kontaktní formulář

Zásady ochrany osobních údajů

Konstrukční varianty

Ukázky prudukce

ABC instalatéři Vám nabízí profesionální a cenově dostupné čištění odpadů. Montované rodinné domy a dřevostavby se zárukou kvality.